ONU Huawei EchoLife HG8310M

Ціна грн

Поділитися в соцмережах

FacebookTwitterEmail

Опис

ONU Huawei EchoLife HG8310M


Опис ONU Huawei EchoLife HG8310M


Huawei HG8310M є новим поколінням кінцевих терміналів GPON (Гігабітна пасивна оптична мережа) і ідеальне мережеве рішення типу Fiber to The Home. Це універсальне, надійний пристрій забезпечує послугу високошвидкісного Інтернету цифрової через порт GPON і дозволяє отримувати до нього доступ за допомогою гігабітного порту Ethernet.
Завдяки швидкості передачі даних і особливостям пріоритетності трафіку за технологією Gpon, термінал HG8310M забезпечує високошвидкісне перетворення даних, для забезпечення плавної передачі VoIP і потокового HD-відео.
Підтримка стандартів ITU G.984.1, ITU G.984.2, ITU G.984.3 і ITU G.984.4 забезпечує повномасштабну сумісність з мережами GPON
Оптоволоконний доступ і гігабітний порт забезпечують неймовірно швидку передачі даних
Підтримка віддаленого управління за допомогою протоколу OMCI (інтерфейс управління ONT)

Характеристика ONU Huawei EchoLife HG8310M


Апаратні характеристики ONU Huawei EchoLife HG8310M

Інтерфейси:

  • 1 порт 10/100/1000 Мбіт/с (роз’єм RJ45)
  • 1 порт GPON (роз’єм  SC/UPC)

Кнопки:

  • 1 Power On/Off Button (живлення)
  • 1 Reset  Button (перезавантаження)

Зовнішній блок живлення:

  • 12 В постійна напруга / 0,5 А

Стандарти IEEE:

  • IEEE 802.3, 802.3u, 802.1Q, 802.1p

Швидкість передачі даних:

  • До 1Гбіт/с на Ethernet порт

Розмірі  (ШхДхВ):

  • 88 x 81 x 25 мм

Відстань:

  • 0~20 км макс.

Стандарти GPON

  • ITU-T G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4

Оптичний модуль:

  • Клас C+ (BOSA)

Приймач:

  • APD-TIA

Передатчик:

  • DFB Laser

Довжина хвилі:

  • Вхідна: 1490 нм  Вихідна: 1310 нм

Характеристики програмного забезпечення:

QoS (пріоритизація даних):

  • Класифікація службових потоків на базі VLAN
  • Правила розкладу с підтримкою SP/WRR
  • Пріоритет вихідної полоси с підтримкою 802.1D
  • Обмеження швидкості та управління пропускною спроможністю
  • Контроль перевантаження з підтримкою Tail-Drop

Віртуальні мережі:

  • 802.1Q tag VLAN
  • Режим VLAN transparent/VLAN translation/VLAN trunk
  • Автентифікація на базі серійного номера і пароля
  • Автоматичне визначення VLAN

Безпека:

  • Шифрування AES
  • Фільтрація пакетів на базі VLAN

Управління:

  • Веб-інтерфейс конфігурація,
  • Підтримка OMCI і Telnet,
  • Доменне ім’я для входу в веб-інтерфейс,
  • Повернення до заводської конфігурації за допомогою кнопки Reset або через веб-інтерфейс,
  • Статистика в реальному часі,
  • Діагностика оптоволоконного кабелю

Додаткові можливості:

  • Пряма корекція помилок (FEC) для вхідного та вихідного трафіку, динамічний контроль пропускної здатності (DBA), підтримка NSR/SR,
  • 5 рівнів T-CONT, 4095віртуальних  портів метода інкапсуляції GEM,
  • Сервісна інформація, Dying Gasp,
  • Terminal Silent механізм
  • Енергозбереження відповідно до стандарту 802.3az EEE

IGMP:

  • IGMP v2/v3
  • IGMP Snooping/Proxy

Інше

Сертифікація:

  • CE, FCC, RoHS

Комплект поставки:

  • HG8310M  ONT/ONU
  • Кабель Ethernet RJ-45
  • Адаптер живлення

Системні вимоги:

  • Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ або Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®,UNIX® або Linux.

Параметри навколишнього середовища:

  • Робоча температура: -5℃-+55℃
  • Температура зберігання: -30℃-+60℃
  • Робоча вологість: 10%-90%, без утворення конденсату
  • Вологість при зберіганні: 10%-90%, без утворення конденсату

 

Додаткова інформація

Виробник

Технологія

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “ONU Huawei EchoLife HG8310M”“

Останні переглянуті товари