GPON-термінал TP-LINK TX-6610

Ціна 980 грн

Поділитися в соцмережах

FacebookTwitterEmail

Опис

GPON-термінал TP-LINK TX-6610


Опис GPON-термінал TP-LINK TX-6610


Відповідає ITU G.984.1, G.984.2 ITU G.984.3, ITU G.984.4; забезпечує всебічну сумісність з GPON-мережею
Швидкість завантаження до 2.488 Гбіт/с і швидкість завантаження даних до інтернету до 1.24 Гбіт/с
Оптичний доступ і гігабітний порт забезпечують неймовірно високу швидкість передачі даних
Підтримка OMCI (ONT Management Control Interface) – дистанційного керування
Призначення пристрою TP-LINK TX-6610
TX-6610 – це Gigabit Passive Optical Network (GPON), термінал наступного покоління, який ідеально підходить для рішення Fiber To The Home. Цей неймовірно надійний прилад дозволяє користувачам отримати доступ до високошвидкісного інтернет-з’єднання за допомогою свого GPON-порту і поділитися ним з портом Gigabit Ethernet. Зі швидкістю передачі до 2.488 Гбіт/с, одним портом GPON та одним портом Gigabit Ethernet, TX-6610 забезпечує високу продуктивність, щоб забезпечити безперебійну передачу голосу та потокового HD-відео.

Характеристика GPON-термінал TP-LINK TX-6610


АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Інтерфейс 1 10/100/1000 Мбіт/с RJ45 порти
1 SC/UPC Port
Кнопки 1 Power On/Off Button
1 RESET Button
Зовнішнє джерело живлення 9 VDC/0.6 A
IEEE стандарти IEEE 802.3, 802.3u, 802.1Q
Швидкість передачі даних Upstream:1.244 Гбіт/с
Downstream:2.488 Гбіт/с
Розмір ( Ш х Д х В ) 102.7 x 37.9 x 106.9 мм
Відстань 0~ 20 км макс.
GPON стандарти ITU-T G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4
Оптичний модуль Class B+
Приймач APD-TIA
Передавач DFB Laser
Wavelength Upstream: 1310 нм
Downstream: 1490 нм

МОЖЛИВОСТІ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕСПЕЧЕННЯ

QoS (приорітезація трафіку) Service Flow Classification based on VLAN
Schedule rules Support SP/WRR
Upstream Priority Label Support 802.1D User Priority
Rate Limit and Traffic shaping
Congestion Control Support Tail-Drop
VLAN 802.1Q tag VLAN
VLAN transparent mode/VLAN translation mode/VLAN trunk mode
Authentication based on SN and Password
VLAN Auto Detect
Захист AES Encryption
Packet Filter на основi VLAN
Керування налаштуванями Графічний веб-інтерфейс OMCI and Telnet
Зазначене IP-керування
Статистика в реальному часі, оптична діагностика
Додаткові можливості Upstream and Downstream FEC
Динамічний розподіл смуги пропускання(DBA) підтримка NSR/SR
До 7 T-CONTs i 4095 GEM Ports
Виявлення оптичної потужності, Dying Gasp
Terminal Silent mechanism
802.3az EEE Energy Conservation
IGMP IGMP v2/v3
IGMP Snooping

IНШІ

Сертифікат CE, FCC, RoHS
Упаковка містить TX-6610
Блок живлення
Компакт-диск з матеріалами
Кабель Ethernet
Посібник зі швидкого налаштування
Системні вимоги Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Довкілля Рабочая температура: 0℃-40℃
Температура хранения: -40℃-70℃
Рабочая влажность: 10%-90%, без образования конденсата
Влажность при хранении: 5%-90%, без образования конденсата
Довкілля Робоча температура: 0 ℃ – 40 ℃
Температура зберігання: -40 ℃ – 70 ℃
Відносна вологість повітря при експлуатації: 10% – 90%, без утворення конденсату
Відносна вологість повітря при зберіганні: 5% – 90%, без утворення конденсату

 

Додаткова інформація

Виробник

Технологія

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “GPON-термінал TP-LINK TX-6610”“