Медіаконвертери FoxGate EC-B-0,1-1SM-1310 1550nm-20

Ціна 364 грн

Поділитися в соцмережах

FacebookTwitterEmail

Опис

Медіаконвертери FoxGate EC-B-0,1-1SM-1310 1550nm-20


Опис медіаконвертери FoxGate EC-B-0,1-1SM-1310 1550nm-20


Медиаконвертери FoxGate призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T / 100BASE-TX Fast Ethernet на кручений парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.
Медиаконвертери FoxGate призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T / 100BASE-TX Fast Ethernet на кручений парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.
Підтримуючи технологію WDM, медиаконвертери FoxGate дозволяють одночасно передавати і отримувати сигнали на довжинах хвиль 1310 нм і 1550 нм по одному оптичному волокну на відстань до 20 км.
Кожен медіаконвертер оснащений 1 портом RJ-45 для витої пари і 1 портом для оптичного кабелю (SC-конектор) і може використовуватися, як окремий пристрій або встановлюватися в універсальне 14-слотове шасі для медиаконвертеров – FoxGate EC-F14 і Step4net MC-F14.
У пристрої встановлений інтелектуальний чіпсет IP113C. Пристрої комплектуються зовнішнім блоком живлення 100-240 В, 50 Гц.
Модифікації конвертерів:
EC-B-0,1-1SM-1310nm-20
Медиаконвертер, 10 / 100Mbps, для роботи по одному волокну
1310T / 1550R, 20 км, зовнішній блок живлення + 5 / 220B
EC-B-0,1-1SM-1550nm-20
Медиаконвертер, 10 / 100Mbps, для роботи по одному волокну
1310T / 1550R, 20 км, зовнішній блок живлення + 5 / 220B
На лицьовій панелі розташовані роз’єми і індикатори:
Оптичний роз’єм типу SC / PC;
Роз’єм RJ-45 для підключення до Ethernet 10 / 100BASE-TX пристроїв.
Крім того, на лицьовій панелі є світлодіодні індикатори, які інформують про наявність харчування, а також швидкості передачі і статус мережевого і оптичного інтерфейсів.
На задній панелі знаходиться роз’єм підключення живлення.

Характеристика медіаконвертери FoxGate EC-B-0,1-1SM-1310 1550nm-20


Стандарти IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3E
Індикатори FEF, FXL, PWR, TXL, SPD, FDX
Автовизначення для Ethernet 10/100 Мбит, Full/Half Duplex
Розміри 94×70×26 мм
Температура навколишнього середовища при роботі 0~70 °C
Температура навколишнього середовища при зберіганні -40~85 °C
Вологість від 10% до 90% без конденсату
Живлення 5В 1A, зовнішній адаптер живлення

 

Додаткова інформація

Виробник

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Медіаконвертери FoxGate EC-B-0,1-1SM-1310 1550nm-20”“