Комбіновані оптичні патчкорди MTP

Ціна 1,708 грн

FacebookTwitterGoogle Plus

Опис

Комбіновані оптичні патчкорди MTP


Опис комбіновані оптичні патчкорди MTP


Комбіновані оптичні патчкорди з роз’ємами МТР є многоволоконного кабель, довжиною 1, 3, 5, 7 або 10 м, на 8 оптичних волокон, з одного боку оконцованнимі многоволоконного коннектором МТР / UPC, а з іншого 8-ю коннекторами LC / UPC.
Таке рішення застосовується для межблочного з’єднання обладнання і дозволяє з’єднувати оптичний приймально модуль QSFP з декількома модулями SFP + безпосередньо, без додаткових проміжних пристроїв.

Характеристика комбіновані оптичні патчкорди MTP


Тип

MTP/UPC

LC/UPC

Довжина патчкорду, м 1,3,5,7,10 або інша
Кількість волокон в коннекторі 8 1
Максимальні внесені втрати, дБ ≤0.50 ≤0.30
Відтворюваність*, дБ ≤0.30
Згасання неузгодженості, дБ >30 >35
Тип і діаметр волокна 9/125мкм (G652D) или 50/125 мкм
Довговічність більше 200 раз

 

Додаткова інформація

Виробник

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Комбіновані оптичні патчкорди MTP”“